Увага!!! Продовжується подача документів до МАГІСТРАТУРИ НПУ імені М.П. Драгоманова спеціальності "Дошкільна освіта". 
Шановні абітурієнти, наголошуємо, що на заочну форму навчання виділено 19 бюджетних місць, на денну форму навчання - 28 бюджетних місць. 
Отож, розраховуйте свої сили та можливості. Бажаємо вам удачі!!!!!

вакансія36805428 922146467994098 3411900923063042048 n

Вакансія - Вихователь приватного дитячого садка (с.Чайки Києво-Святошинский район)

тел. (098) 735-77-40

з\п 9240−10395 + премії + надбавка за стаж— Оплачувана відпустка

Умови роботи:

• Графік роботи позмінно

• Приємний молодий і дружний колектив

• Можливість особистого та кар'єрного росту

Вихователі в нашому дитячому садку:

• вміють знаходити нестандартний підхід до навчання і виховання дітей

• проявляють любов до дітей і мають не авторитарний погляд на процес навчання;

• вміють працювати в команді;

• творчі та ініціативні, прагнуть до саморозвитку

Обов'язки:

• Введення дітей від молодшої групи до старшої.

• Проведення занять з дітьми. У групі до 12 дітей.

• Дотримання розпорядку дня і режимних моментів.

• Підготовка до занять.

• Підготовка і участь в дитячих святах.

IMG 3036Відомо, що творчість – це створення чогось нового на основі перетворення пізнаного, оригінальних шляхів його отримання.

Нещодавно на факультеті педагогіки і психології відбулася відкрита лекція завідувача кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості, доктора педагогічних наук, професора Цвєткової Ганни Георгіївни з магістрантами І-го року навчання спеціальності «Дошкільна освіта».

Зовсім в нетрадиційний спосіб була відтворена тема «Студентство як соціальна група» в межах навчальної дисципліни «Методика викладання фахових дисциплін». Її актуальність і своєчасність є незаперечною, так як інтегрує необхідні для майбутнього педагога знання з різних суміжних наук.

Традиційний процес викладання вказаного курсу пішов у забуття, оскільки використані Г.Г. Цвєтковою методи інтерактивного навчання і прийоми роботи зі студентською аудиторією гідні європейського рівня майстерності. Це мозковий штурм, постановка проблемних питань, банк ідей, технології брейнстормінгу,техніки «навчання шляхом залучення», «активний полілог», «коло думок», метод-прес,мультимедійний пул викладання та ін.

Вільне володіння навчальним матеріалом, цитування ідей і думок видатних вчених, активне використання невербальних засобів комунікації посилювали компетентнісну основу змісту лекції.

IMG-3f3a4e9000f2a45d357bdbe54f7069d8-V        Стартував спільний проект Університетського коледжу південно-східної Норвегії (факультет математичної та природничої освіти) та Національного педагогічного університету імені М.П. Драгоманова (факультет педагогіки та психології (декан – академік Бондар В.І.). Безпосередню участь в проекті під назвою «Розвиток культури демократії в педагогічній освіті в Україні, Норвегії та Палестині» беруть: кафедра педагогіки і методики початкового навчання (завідувач проф. І.М. Шапошнікова) та кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості (завідувач проф. Г.Г. Цвєткова). Загальна мета проекту – підвищити якість педагогічної освіти Україні, Норвегії та Палестини через розвиток демократичної культури у викладанні.

   
© ALLROUNDER