IMG 20181220 17402420 грудня на факультеті педагогіки і психології відбулася грандіозна подія – Фестиваль казки «Казковий феєрверк», активними учасниками якого стали студенти 2-го курсу спеціальності «Дошкільна освіта». Вже сьомий рік поспіль студенти перевтілюються в героїв улюблених казок і дивують глядачів майстерною грою на сцені. Фестиваль казки відбувається в рамках щорічної благодійної акції «Дитинство: крок у майбутнє», ініційованої понад 10 років тому студентами спеціальності дошкільної освіти (керівник акції – доцент Гальченко Вікторія Миколаївна). Святкове дійство, приурочене до Дня Святого Миколая, покликане не тільки звеселяти глядачів, а й привернути увагу небайдужих людей до проблем обездолених дітей. Навесні студенти з цікавою навчально-розважальною програмою завітають у гості до вихованців дитячих будинків Києва й Київської області та подарують малятам радісні миті спілкування, чудові вистави та смаколики.

УВАГА!!!!
Студенти 2-го курсу спеціальності "Дошкільна освіта" запрошують усіх друзів, наставникиів, студентів інших спеціальностей на феєричне Свято казки! Щорічний Фестиваль казки "Казковий феєрверк", приурочений до Дня Святого Миколая, відбудеться 20 грудня о 17 годині в актовій залі гуртожитку №3. Ласкаво просимо!


ДЕНЬ ДОШКІЛЛЯ 2018

Ніби ясним сонечком у чудове свято Воздвиження на небосхилі університетського життя засяяв День Дошкілля, організований та проведений талановитими студентами спеціальності «Дошкільна освіта» факультету педагогіки і психології. Магістранти 1 курсу та студенти 2 курсу бакалаврату влаштували для гостей свята та улюблених викладачів феєричне шоу з піснями, таночками, віршами, повітряними кульками та теплими побажаннями.

IMG-2af86b1aaace6e1ffec7be6a797f5f9f-V

  20 вересня 2018 р. відбулася зустріч із представниками одного із провідних підрозділів інституту психології імені Г.С. Костюка НАПН України – Лабораторією психології дошкільника. Професорсько-викладацький склад кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості на чолі з завідувачем кафедри Цвєтковою Ганною Георгієвною та заступником директора з наукової роботи та міжнародних зв’язків факультету педагогіки та психології Матвієнко Оленою Валерієвною мав можливість познайомитись із науковими співробітниками Лабораторії.

    Кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості щиро вітає всіх освітян та студентів зДНЕМ ЗНАНЬ та початком нового навчального року!  

Це урочистий і дуже хвилюючий день для всіх викладачів, студентів та батьків.

         Зичимо усім студентам натхнення та доброго настрою.Нехай навчання буде для вас цікавим та корисним, допоможе вам у досягненні своїх мрій і відкриє нові горизонти для прогресивних дійЙдіть за покликанням серця, вдосконалюйте свої знання, втілюйте мрії у життя! Ви – майбутня опора нашої держави!

         Отож, бажає молодому поколінню активного творчого запалу та жаги до знань, нових відкриттів, викладачам - оптимізму та здоров'я, а батькам - мудрості та терпіння. Нехай цей навчальний рік стане для всіх вас відправною точкою до підкорення нових вершин!

                                                   З ДНЕМ ЗНАНЬ!

203 204

   
© ALLROUNDER