Кафедра педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості запрошує всіх друзів на святкування Дня Дошкілля!

Святковий концерт відбудеться 26 вересня 2019 року о 12 годині 30 хвилин в аудиторії 11.8.

На ВАС чекає цікава концертна програма, вітання студентів та гостей свята, феєрверк усмішок та гарного настрою! 

фаховий

IMG-fd7058b449ef8ada2b9503bf1ddc38e2-V22 травня в приміщенні арт-простору «SKLO» відбулося вручення дипломів на призових подарунків учасникам Cьомого фестивалю-конкурсу «Подарунки для мами», приуроченого до Дня матері (організатори – Центр культури та мистецтв НПУ імені М.П. Драгоманова). Фестиваль-конкурс проводився з 16 квітня по 17 травня 2019 року. Спеціальність «Дошкільна освіта» була представлена чудовими виробами двох майстринь – магістрантів 1-го року навчання – Томчук Альони, яка подала на виставку неймовірно гарні, вишиті власноруч бісером сорочку та рушник, а також з любов’ю зробленими м’якими іграшками Саєнко Юлії. (На фото – щаслива учасниця фестивалю-конкурсу «Подарунки для мами» Саєнко Юлія та не менш щасливі наставники: завідувач кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості, професор Цвєткова Г.Г., доцент Довбня С.О., доцент Шулигіна Р.А., доцент Гальченко В.М.).

IMG-68cbf6aa3d8663583210fdc68b4c038e-V 1Актуальним та соціально значущим завданням сьогодення є профілактика соціального сирітства. На перший план виходить підготовка студентів педагогічних університетів до професійної діяльності. Педагог нової формації, професіонал дошкільної освіти це духовно розвинена, творча особистість, що має здатність до рефлексії, витривалості. Тим більше кордоцентризм, філософія серця – домінанта та основна риса української ментальності. «Гуманне суспільство можуть створити тільки гуманні люди» ці слова Василя Сухомлинського актуальні для нашої реальності.

Тому так важлива і повчальна є участь студентів та колективу кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості (завідувач кафедри Цвєткова А.Г) факультету педагогіки і психології (декан Бондар В.І.) в благодійній акції «Дитинство: крок у майбутнє».

60729059 703636346720042 4489618147317383168 nЗвітно-наукова конференція викладачів кафедри педагогіки і психології дошкільної освіти та дитячої творчості відзначилась креативною формою проведення. Всі викладачі кафедри на чолі із завідуючою, доктором педагогічних наук, професором Цвєтковою Г.Г. презентували свої наробки у сфері інтерактивних форм і методів викладання дисциплін у ЗВО. Безпосередню і активну участь у психологічних іграх, розв’язанні педагогічних ситуацій та творчій діяльності прийняли почесні гості, а саме: декан факультету педагогіки і психології, академік НАПН України, доктор педагогічних наук, професор Бондар В.І., науковий співробітник Інституту проблем виховання Рейпольська О.Д., завідувач кафедрою медико-біологічних і валеологічних основ життя та здоров’я, професор Страшко С.В. Єдність навчання та науки, творчості та активності – головний принцип роботи команди кафедри.

Прикрасою урочистостей з нагоди проведення звітної науково-практичної конференції викладачів спеціальності дошкільної освіти факультету педагогіки і психології стала концертна програма до Дня вишиванки, яку підготували магістранти першого року навчання. Дівчата подарували своїм наставникам українські пісні, чудові вірші, фольклорні твори та провели квест "Шляхами української вишивки". Викладачі разом із деканом факультету В.І. Бондарем поринули у таємничий світ української історії, виконуючи завдання квесту. А потім, отримавши заряд позитивної енергії, перейшли до секційної роботи. 

   
© ALLROUNDER